2011 m. birželio 25 d., šeštadienis

Naujas projektas – “AŠ TAI GALIU”

Paskutiniu metu tiek daug fotografuoju kitiems, kad jau pamiršau, kada paskutinį kartą buvau paėmęs fotoaparatą į rankas dėl savęs. Gyvename nuolat skubančiame pasaulyje, darbų kiekis tik didėja ir laiko sau lieka vis mažiau. O jug fotografija buvo mano ramybės sala, kurioje rasdavau prieglobstį, kai reikėdavo atsipusti nuo planų vykdymo ir vadovo atsakomybės. Dabar suvokiau, kad vėl reikia akimirkų, kada galiu pailsėti ir pamaitinti sielą. Nors ir dirbu kūrybinį darbą, sutinku daug idomiu žmoniu, kartais norisi kažko kito. Daugiau kūrybos, naujų iššukių, idomių projektų, atiduoti dalelę savęs kitiems. Atsakymo nereikėjo ilgai ieškoti. Gimė naujas projektas.

Projektas “Aš tai galiu”

Dirbdamas fotografu sutinku daug žmonių. Dalis jų turi neeilinių sugebėjimų ar pomėgių. Daugiau pabendravęs su jais, pamačiau, kad jie turi daug bendrų bruožų – tikslo siekimas, atkaklumas, užsispirimas. Bet kiekvienas iš jų yra tuo pačiu ir unikalus. Tai paskatino manę surasti daugiau tokių žmonių ir pažinti juos labiau, bei parodyti kitiems žmonėms, kad žmogus turi NERIBOTAS galimybes. Taip nusprendžiau padaryti nuotraukų ciklą apie žmones, turinčius ekstremalius pomėgius ar veiklas, neeilinius fizinius sugebėjimus.
Jeigu esate toks žmogus, arba pažistate ką nors, kas turi tokius pomėgius, mes Jūsų laukiame. Jums tai nieko nekainuos, o rezultate turėsite gražių nuotraukų.
Extremali-fotosesija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą